HB

Autor: HB

Noc vědců 2016 na téma BEZPEČNOST

20. září 2016 12:54

Noc Vědců 2016 – Bezpečnost  – Cítíte se bezpečně? Bez ohledu na to, co si pod tím představíte: bezpečnost na silnicích, bezpečí domova, bezpečně na internetu, bezpečnost při práci, při výzkumu nebo bezpečné stahování aplikací do mobilního telefonu. Jaká je role vědy v zajišťování všech druhů bezpečí a bezpečnosti? Noc vědců se pokusí najít odpovědi a nabídne řadu nečekaných souvislostí..

Letos stejně jako v předchozích letech se VŠCHT Praha opět připojuje k celoevropské Noci vědců. Jedná se o tradiční celoevropskou akci, při níž se veřejnosti čtvrtý zářijový pátek otevírají pracoviště různých vědeckých institucí, laboratoří i vysokých škol. Studenti a vědečtí pracovníci popularizují vědu na vybrané téma.  Vědecké poznatky se tak dostanou mezi návštěvníky, kteří si  mimochodem mohou popovídat i s vědci samotnými.

Zahájení v 17: 00 hod, ukončení ve 22:00 hod.

Místo konání: VŠCHT Praha, Technická 3 – budova B přízemí, 166 28 Praha 6 – Dejvice

Program na VŠCHT Praha

Leták

Akce je určena všem bez rozdílu věku a vstup na akci je zdarma.

Těšíme se na vědecké nadšence!

Zdroj: noc-vedcu.cz